Möblerad duplexlägenhet med 2 sovrum och 3 badrum, för tillfällig uthyrning, minst 1 månad inklusive el och vatten och wifi ingår i hyran i Madrid.
lägenhet viktigaste huvuddrag
- Hiss
- Utsikt
- Utrustat kök
- Uppvärmning
- Luftkonditionering
- Djur vänligt
- Balkong
- Planlösning 120m²
Vad du behöver veta om den här lägenhet
Dils Lucas Fox presenterar denna exklusiva duplexlägenhet med modern design i La Marca, en av Madrids mest emblematiska och exklusiva bostadsbyggnader, med ett privilegierat läge i hjärtat av Justicia-kvarteret.
Fastigheten har en exceptionell planlösning med två rymliga sovrum och tre kompletta badrum. Det ljusa vardagsrummet har ett elegant vardagsrum med matplats och ett modernt öppet kök, fullt utrustat med högkvalitativa vitvaror och alla nödvändiga redskap för en bekväm och funktionell vistelse.
Varje utrymme har noggrant inretts med en sofistikerad stil och förstklassiga material. Fastigheten levereras fullt möblerad och utrustad, redo att flyttas in, inklusive el och vatten och internet, vilket gör det till ett idealiskt val för flyttade yrkesverksamma, chefer eller de som söker en exklusiv tillfällig vistelse i Madrid.
Energieffektivitet: A.
Utgifter och tjänster ingår i hyran. Tillfälligt kontrakt, minst 1 månad. Hyran kan komma att justeras i enlighet med gällande bestämmelser.
Fastigheten marknadsförs av Dils Lucas Fox (Lucas Trading, SL med CIF B64125438), som agerar som fastighetsförmedlare.
Informationen som tillhandahålls är endast i informationssyfte, baserad på uppgifter som tillhandahållits av fastighetsägaren och kan komma att ändras. Den utgör inte ett avtalsenligt erbjudande.
Planlösning
- Vardagsrum/matsal
- Kök
- 2 sovrum
- 3 badrum
Chueca - Justicia, Madrid: Var den här bostaden är belägen
Denna lägenhet ligger i stadsdelen Justicia, ett av de mest pulserande och eftertraktade områdena i huvudstaden. Den har en miljö som svämmar över av signaturrestauranger, trendiga kaféer, konstgallerier och prestigefyllda butiker. Dessutom ligger den bara några minuter från det kulturella navet Prado-Recoletos, Gran Vía, Salesas-distriktet och några av stadens ledande lyxmärken.
En unik möjlighet att njuta av ett exklusivt hem med alla tjänster inkluderade, i en av Madrids mest ikoniska byggnader.
Fastighetens energicertifikat
Energy consumption : A
Emissions : A
Marknadsförs av Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., med organisationsnummer B64125438), som agerar som fastighetsmäklare.
Informationen är endast av informativ karaktär, baserad på uppgifter från fastighetsägaren, och kan komma att ändras. Den utgör inte ett bindande erbjudande.
Liknande fastigheter att hyra i Madrid Stad
Inte exakt vad du letar efter?































































































































































































































