Magnifik 4-rumslägenhet med balkong med utsikt till salu i Recoletos, Madrid
lägenhet viktigaste huvuddrag
- Portvakt
- Uppvärmning
- Öppet kök
- Exteriör
- Balkong
- Planlösning 265m²
Vad du behöver veta om den här lägenhet
Lägenheten, totalrenoverad av design, har 261 kvadratmeter som är mycket välanvända, fördelade på två stora vardagsrum, mycket ljus och solig då den har två balkonger med utsikt över en trädkantad gata, en matsal, ett öppet kök, tre sovrum med tre badrum (det huvudsakliga är stort) och en separat tvättmaskin.
Huset, helt nytt, är fullt möblerat och har exklusiva apparater. Lägenheten har centraliserad varm och kall luftkonditionering och individuell uppvärmning.
Extras
- Balkong mot gatan
- En enskild bostad per våning
- Concierge
Planlösning
- 2 loungeområden
- öppet kök
- Balkong mot gatan
- 3 sovrum med privata badrum
- Artighet toalett
- Tvätt
Goya, Madrid: Var den här bostaden är belägen
Recoletos, ett emblematiskt område i hjärtat av Madrid, känt för sin elegans och sofistikering. Dess breda avenyer, som Paseo de Recoletos och Calle de Serrano, är fulla av lyxbutiker och förstklassiga restauranger.
Dessutom gör dess utmärkta kommunikationsnätverk, med närliggande tunnelbanestationer som Retiro och Colón, samt flera busshållplatser, det till en idealisk plats att bo för dem som söker komfort och stil i staden.
Fastighetens energicertifikat
Energy consumption : E
Emissions : E
Marknadsförs av Dils Lucas Fox (Lucas Trading, S.L., med organisationsnummer B64125438), som agerar som fastighetsmäklare.
Informationen är endast av informativ karaktär, baserad på uppgifter från fastighetsägaren, och kan komma att ändras. Den utgör inte ett bindande erbjudande.
Liknande fastigheter till salu i Madrid Stad
Inte exakt vad du letar efter?



































































































































































































































































