EST59272 620 000 € Lägenhet till salu

Nybyggd lägenhet med 2 Sovrum med 20m² terrass till salu i La Gaspara, Costa del Sol

  • Sovrum 2
  • Terrass 20m²

Denna fastighet är del av Privilege Lägenheter, La Gaspara, Costa del Sol.
Visa detaljer om detta bostadsområde och andra fastigheter inom detta bostadsområde

Lägenhet med 2 sovrum på första våningen till salu i Privilege Suites, ett exklusivt bostadsområde bara 220 meter från stranden i det eftertraktade Casares Playa-området, precis på den nya Golden Mile på Costa del Sol.

lägenhet viktigaste huvuddrag

  • Konstruerat Område 130m²
  • Boende yta 94m²

Vad du behöver veta om den här lägenhet

Med endast 15 bostäder kombinerar detta boutiqueprojekt modern design, exklusiva ytbehandlingar och ett läge som är oöverträffat.

Denna bostad med 2 sovrum ligger på första våningen och har utformats med en generös terrass för att maximera naturligt ljus och komfort.

Livet på Privilege Suites sträcker sig bortom din ytterdörr. De boende kan njuta av en fantastisk utomhuspool, ett fullt utrustat gym, ett mångsidigt rum för fritid eller arbete, vackert anlagda trädgårdar, allt i ett tryggt och modernt boende i ett lågbefolkat område.

Alla enheter har garage och förråd, vilket kombinerar funktionalitet med stil.

Kontakta oss för mer information.

Lägenhet till salu

Extras

Livet på Privilege Suites sträcker sig bortom din ytterdörr. De boende kan njuta av:

  • En fantastisk utomhuspool

  • Fullt utrustat gym

  • Multifunktionsrum för fritid eller arbete

  • Vackert anlagda trädgårdar

  • Tryggt, modernt boende i ett lågt befolkat område

Planlösning

  • 2 sovrum
  • Vardagsrum, matsal, kök
  • Terrass

La Gaspara, Costa del Sol: Var den här bostaden är belägen

Beläget mellan Estepona och Sotogrande, och bara några minuter från Marbella, placerar detta område dig nära de bästa golfbanorna, strandklubbarna, internationella skolorna och marinorna. Med Málagas och Gibraltars flygplatser under 40 minuter bort är resan enkel.

EST59272 620 000 € Lägenhet till salu