Industribyggnad med lager och kontor, fördelad på 7 våningar, utrustad med godshissar och med en total yta på 3 003 m² uthyres i Andorra la Vella.
byggnad viktigaste huvuddrag
- Utsikt över bergen
- Hiss
- Naturligt ljus
- Högt i tak
- Parkering
- Uppvärmning
- Nära transportmedel
- Nära internationella skolor
- Exteriör
- Dubbla fönster
- Planlösning 3 003m²
Vad du behöver veta om den här byggnad
Dils Lucas Fox presenterar detta stora industrilager att hyra, fördelat på sju våningar, perfekt för företag som vill kombinera lagerutrymmen med rymliga kontor i ett utmärkt läge.
På bottenvåningen finns 126 m² kontorsyta intill ett stort lager på 515 m² med direkt tillgång till lastbilar. Denna våning kan även anpassas som parkeringsplats för anställda.
Första våningen är helt avsedd för kontor, med en yta på 126 m², vilket erbjuder en oberoende, ljus och mångsidig arbetsyta.
På första våningen finns en av byggnadens mest kompletta ytor, med 336 m² kontor och 277 m² lager, idealisk för att centralisera både administrativ och operativ ledning.
De nedre våningarna är främst avsedda för förvaring, med ytor på 394 m² på våning -2, 386 m² på våning -3, 340 m² på våning -4 och 60 m² på våning -5, vilket möjliggör stor kapacitet och flexibilitet för hantering av varor.
Byggnaden har en godshiss som förbinder alla våningar och dessutom finns det möjlighet att dela upp utrymmena och hyra ut dem i andra hand efter behov.
Kontakta oss gärna för mer information eller för att boka ett besök.
Planlösning
- Våning 1: Kontor
- Bottenvåning: Lager + Kontor
- Våning -1: Lager + Kontor
- Våning -2: Lager
- Våning -3: Lager
- Våning -4: Lager
- Våning -5: Lager
Andorra la Vella: Var den här bostaden är belägen
Detta lager ligger mycket nära Andorras centrum, med utmärkt tillgänglighet och närhet till alla tjänster. Dessutom ligger det bara 2 minuter från huvudvägen, vilket ger direkt tillgång till både Spanien och Frankrike.
Liknande fastigheter att hyra i Andorra la Vella
Inte exakt vad du letar efter?



