SSBR70351 2 900 € per månad Lägenhet uthyrning Tillgänglig nu!

Excellent lägenhet med 2 Sovrum till uthyrning i San Sebastián, Basque Country

  • Sovrum 2
  • Badrum 2
  • Planlösning 70m²

Möblerad lägenhet med 2 sovrum, 2 badrum och balkong uthyres på San Martín-gatan, i hjärtat av San Sebastián, med ett exceptionellt läge bara några steg från La Concha-stranden.

lägenhet viktigaste huvuddrag

  • Planlösning 70m²

Vad du behöver veta om den här lägenhet

Dils Lucas Fox presenterar denna lägenhet att hyra belägen på San Martín-gatan, en av de mest centrala och eftertraktade platserna i San Sebastián.

Lägenheten är praktiskt och funktionellt planerad, med ett vardagsrum bestående av ett vardagsrum med matplats och ett öppet, fullt utrustat kök. Vardagsrummet öppnar upp mot en balkong med trevlig utsikt över gatan och de omgivande klassiska byggnaderna, vilket ger naturligt ljus och en karakteristisk stadskärna.

Sovrummet har två sovrum och två badrum, en bekväm planlösning perfekt för par, små familjer eller de som söker tillfälliga vistelser i San Sebastián. Fastigheten är möblerad och utrustad, redo för att du ska kunna njuta av en bekväm vistelse i ett av stadens bästa områden.

Byggnaden har hiss och ligger i ett väletablerat stadsområde, omgivet av butiker, kaféer, restauranger, stormarknader och alla typer av tjänster som behövs för det dagliga livet. Läget är en av fastighetens största tillgångar. Calle San Martín ligger mycket nära La Concha-stranden, katedralen El Bueno Herde, marknaden San Martín, de viktigaste shoppinggatorna och ett brett utbud av kulinariska och kulturella erbjudanden.

Från detta område kan du enkelt promenera till centrala San Sebastián, med alla bekvämligheter inom räckhåll och utmärkta kollektivtrafikförbindelser. Kort sagt, ett idealiskt hem för dig som söker komfort, ett centralt läge och en utmärkt plats för att fullt ut njuta av San Sebastiáns livsstil.

Månadshyra:

  • Januari: 2 000 euro
  • Februari: 2 200 euro
  • Mars: 2 500 euro
  • April: 2 900 euro
  • Maj: 3 200 euro
  • Juni: 3 500 euro
  • September: 2 700 euro
  • Oktober: 2 500 euro
  • November: 2 200 euro
  • December: 2 000 euro
Lägenhet uthyrning

Extras

  • Tillfällig uthyrning
  • Möblerad
  • Byggnad med hiss
  • Centralt läge
  • Nära La Concha-stranden
  • Nära till butiker, restauranger och service
  • Bra förbindelser med kollektivtrafik

Planlösning

  • Vardagsrum/matsal
  • Öppet kök
  • 2 sovrum
  • 2 badrum
  • Balkong

San Sebastián, Basque Country: Var den här bostaden är belägen

Fastigheten ligger på gatan San Martín, i ett av de mest centrala och bekvämt belägna områdena i San Sebastián. Läget gör att du kan njuta av staden till fots, med stranden La Concha, Buen Pastor-katedralen, San Martín-marknaden och de största shoppinggatorna bara några minuter bort.

Omgivningarna erbjuder ett brett utbud av restauranger, kaféer, butiker, stormarknader och dagliga tjänster, samt en mycket trevlig urban atmosfär året runt. Det är ett idealiskt läge för dem som söker närhet till både det pulserande kommersiella livet i stadskärnan och stadens främsta fritids- och matställen.

Dessutom har San Martín-gatan utmärkta kollektivtrafikförbindelser, vilket gör det enkelt att resa till andra stadsdelar i San Sebastián. En praktisk och idealiskt belägen plats för en bekväm vistelse i hjärtat av staden.

Fastighetens energicertifikat

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient IN PROCESS

Energy Certificate : In process

SSBR70351 2 900 € per månad Lägenhet uthyrning