MAD64117 225 000 € Lägenhet till salu

Lägenhet med 1 Sovrum till salu i Fuente el Saz de Jarama, Madrid

  • Sovrum 1
  • Badrum 2
  • Planlösning 55m²

Duplexlägenhet med ett sovrum, parkeringsplats och förråd, perfekt för investerare på grund av dess höga lönsamhetspotential, till salu i ett utmärkt läge i Fuente el Saz de Jarama.

lägenhet viktigaste huvuddrag

  • Naturligt ljus
  • Parkering
  • Nära transportmedel
  • Luftkonditionering
  • Balkong
  • Planlösning 55m²

Vad du behöver veta om den här lägenhet

Lucas Fox presenterar denna magnifika duplex med ett sovrum och två badrum belägen på första våningen i en byggnad i det bästa området Fuente el Saz.

Fastigheten består av en entréhall, en gästtoalett, ett vardagsrum och ett ljust, fullt utrustat kök. På övervåningen finns ett sovrum på vinden med ett komplett badrum, en stor garderob och en terrass med fri utsikt.

Det ingår också ett stort förråd och en rymlig parkeringsplats i den intilliggande byggnaden. Dessutom har den naturgasvärme och luftkonditionering i sovrummet.

Fastigheten är för närvarande uthyrd till en hyresgäst som har beviljats hyresförsäkring. Vänligen kontakta oss för mer information.

Lägenhet till salu

Planlösning

Entréplan

  • Mottagare
  • Gästtoalett
  • Vardagsrum
  • Kök

Första våningen

  • Sovrum med inbyggd garderob
  • Terrass
  • Komplett badrum

Fuente el Saz de Jarama, Madrid: Var den här bostaden är belägen

Fuente el Saz är en vacker och fridfull stad mycket nära Madrid. Staden har förskolor och en offentlig skola som erbjuder förskola, grundskola och gymnasium. Några kilometer bort finns även privata och charterskolor.

Det ligger i en naturlig miljö, intill Jarama-flodens dal och bergskedjan Sierra de Guadarrama. De viktigaste tillfartsvägarna är A-1, M-50, R-2 och M-111, som ger tillgång till Barajas flygplats. Det finns en kollektivtrafik som förbinder det med Madrid via knutpunkten Plaza Castilla (busslinjerna 184 och 197).

Detta magnifika läge är idealiskt för dem som söker en lugn atmosfär omgiven av natur, där de kan njuta av olika utomhussporter som ridning, vandring, cykling och golf. Det finns också ett industriområde och ett brett utbud av matställen.

Fastighetens energicertifikat

Energy Certificate Scale Energy consumption kWh/m²/year Emissions kg CO₂/m²/year most efficient least efficient 38 174

Energy consumption E : 174kWh/m²/year
Emissions E : 38kg CO₂/m²/year

MAD64117 225 000 € Lägenhet till salu