
Excellent hus/villa med 4 Sovrum till uthyrning i Gavà Mar, Barcelona
- Sovrum 4
- Badrum 4
- Planlösning 197m²
Det bästa parhuset, några meter från stranden, med 4 stora sovrum, att hyra i Gavá Mar
Spektakulärt parhus, där du kan njuta av goda stunder med familj eller vänner, nära havet och med absolut lugn.
Huset är fördelat enligt följande. Från huvudentrén når vi det stora köket till höger, mycket ljust och fullt utrustat och med alla nödvändiga apparater. Den goda separationen av köket gör det möjligt att separera matsalen från det, vilket skapar olika miljöer. Till vänster om hallen hittar vi betjäningstoaletten som alltid är användbar för gäster och besökare.
Den enorma matsalen har utsikt över det gröna området i det gemensamma området, vilket förmedlar absolut lugn. Matsalen har en öppen spis, vilket gör att du kan njuta av trevliga stunder under vintern med familj eller vänner. Matsalen har direkt tillgång till den privata terrassen, med utsikt över gemenskapsområdet, där du kan ordna grillar och måltider med din familj, medan du njuter av brisen och ljudet från havet.
Från matsalen når vi första våningen genom trappan, där vi hittar husets nattområde. På samma våning hittar vi svitsovrummet, med eget badrum och utsikt över det gemensamma området. Alla rum har inbyggda garderober, vilket ger maximal komfort när det gäller att ha tillräckligt med förvaringsutrymme. På samma våning hittar vi två andra dubbelrum, med ett delat badrum. Båda har även inbyggda garderober.
På andra våningen hittar vi vinden, som idag används som sovrumssvit, med eget badrum och jacuzzi. Detta samma sovrum har direkt tillgång till en privat terrass med utsikt över det gemensamma området och grönområdena i hägnet.
På bottenvåningen hittar vi parkeringen för två fordon och tvättstugan. Vi hittade även ett extra förvaringsutrymme.
Samhällsområdet har en gemensam pool, från vilken du kan svalka dig under varma sommardagar och samtidigt njuta av havets brus.
Egenskaper
- Utsikt över bergen
- Trädgård
- Terrass
- Swimming pool
- Garagem privada
- Naturligt ljus
- Parkering
- Gemensam terrass
- Utsikt
- Utrustat kök
- Uppvärmning
- Tvättstuga
- Öppen spis
- Nybyggd
- Nära transportmedel
- Nära internationella skolor
- Lekrum
- Lekplats
- Larm
- Interiör
- Inbyggda garderober
- Grillplats
- Förråd
- Exteriör
- Dubbla fönster
- Djur vänligt
- Chill out plats
- Brunn
- Balkong
- Planlösning 197m²
Distribution
Låg nivå
- utrustat kök
- Matsal
- Vardagsrum med direkt tillgång till terrassen och trädgården
- artighet badrum
Första våningen
- Svit med eget badrum och fri utsikt
- Dubbelrum med utsikt över det gemensamma området
- Dubbelrum med fri utsikt
- komplett badrum
Andra våningen
- Vind, användbar som svit
- eget badrum
- Solarium
Källare
- Parkering för 2 fordon
- tvättstuga
Läge
Huset ligger några meter från stranden, i ett av de mest exklusiva och lugna områdena i Gavà Mar, 300 m från alla tjänster, nära Garraf Natural Park, 18 km från staden Barcelona, 5 km från Josep Tarradellas del Prat internationella flygplats, och i en miljö av inhemska tallar och breda stränder med fin sand och genomskinligt vatten. Idealisk temperatur för att leva hela året.
Index R.P.LL.
No data available for this location.
Liknande fastigheter att hyra i Gavà Mar
-
Sant Just Desvern
411m² hus/villa till uthyrning i Sant Just, Barcelona
- Sovrum 5
- Planlösning 411m²
- Totalyta 509m²
Maresme kusten, Mataró380m² hus/villa med 50m² Trädgård till uthyrning i Mataro
- Sovrum 4
- Planlösning 380m²
- Terrass 40m²
Castelldefels, Montemar210m² hus/villa till uthyrning i Montemar, Barcelona
- Sovrum 4
- Planlösning 210m²
Castelldefels, Montemar263m² hus/villa till uthyrning i Montemar, Barcelona
- Sovrum 4
- Planlösning 263m²
Viladecans493m² hus/villa till uthyrning i Viladecans, Barcelona
- Sovrum 5
- Planlösning 493m²
- Totalyta 834m²