
Excellent hus/villa med 4 Sovrum med 130m² terrass till salu i Cullera, Valencia
- Sovrum 4
- Badrum 4
- Planlösning 227m²
- Terrass 130m²
Spektakulärt hus på 227 m², med en fräsch och aktuell reform, flera terrasser och spektakulär utsikt över havet och bergen till salu i Cullera.
Egenskaper
- Utsikt över bergen
- Havsutsikt
- Terrass
- Swimming pool
- Inomhuspool
- Jacuzzi
- Garagem privada
- Hiss
- Naturligt ljus
- Utrustat kök
- Öppen spis
- Luftkonditionering
- Inbyggda garderober
- Hemmabio
- Grillplats
- Exteriör
- Dubbla fönster
- Chill out plats
- Balkong
- Planlösning 227m²
- Konstruerat Område 227m²
- Gemensamt område 354m²
Beskrivning av fastigheten
Lucas Fox presenterar detta 227 m² stora hus till salu i Cullera, Valencia.
När du går in, bländar bottenvåningen av sin ljusstyrka och panoramautsikt över Cullerabukten från sin spektakulära terrass. Ett rymligt vardagsrum/matsal med öppen spis, ett fullt utrustat kök och ett kostnadsfritt badrum utgör fördelningen av denna våning.
När vi går ner för trappan kan vi gå ut till en stor uteservering, med konstgräs och trä. Den utmärker sig för sin totala integritet och dess gott om utrymme som erbjuder en avkopplingsområde för solbad och en grillplats för utomhusmåltider. På denna våning hittar vi även rastplatsen med två sovrum, ett komplett badrum och master bedroom med eget badrum och direkt tillgång till terrassen.
Halvkällarvåningen är fördelad, å ena sidan, i ett garage med plats för två bilar och en motorcykel och, å andra sidan, i ett rymligt vardagsrum där du kan njuta av musik, spel eller din filmduk.
Huset är renoverat i fräsch och modern stil och är utrustad med varm/kall luftkonditionering, öppen spis och elektriska markiser.
Huset ligger i en privat urbanisering med flera parhus med fantastisk utsikt över havet och bergen. Urbaniseringen har ett stort rekreationsområde med pool, jacuzzi, barnpool, bastu, solarium och omklädningsrum.
Kontakta oss så att vi kan erbjuda dig mer detaljerad information och organisera ett personligt besök.

Distribution
Huvudvåning
- Vardagsrum
- Kök
- gästtoalett
- Terrass
översta våningen
- 2 sovrum
- komplett badrum
- Master bedroom med eget badrum
- Terrasser med konstgräs, chill-out område och grill
Halvmalen växt
- dubbelgarage
- Vardagsrum/biorum
- Badrum
Gemensam zon
- Slå samman
- Jacuzzi
- Bastu
- omklädningsrum
Läge
Cullera är en kuststad 35 minuter från Valencia, där havet och bergen möts och ger den en mycket speciell karaktär. Dess slott, dess flod, dess berg, dess stränder och vikar med fin vit sand och dess genomskinliga vatten gör Cullera till en av Medelhavets privilegierade städer.
Huset ligger i fyrområdet Cullera, i den privata urbaniseringen Villas Mediterráneo.
Tennisklubben Cullera ligger bara 4 kilometer bort och golfklubben El Saler ligger bara 25 minuter från huset.
Energi Certifikat
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
Liknande fastigheter till salu i Cullera
-
La Cañada
245m² hus/villa till salu i La Cañada, Valencia
- Sovrum 5
- Planlösning 245m²
- Totalyta 750m²
- Rendering 5,17%
Alfinach453m² hus/villa med 247m² Trädgård till salu i Alfinach
- Sovrum 4
- Planlösning 453m²
- Totalyta 642m²
- Rendering 4,83%
La Cañada586m² hus/villa till salu i La Cañada, Valencia
- Sovrum 5
- Planlösning 586m²
- Totalyta 851m²
- Rendering 4,25%