
- Spanien
- Costa Dorada
- 43850
Excellent hus/villa med 3 Sovrum till salu i Cambrils, Tarragona
- Sovrum 3
- Badrum 4
- Planlösning 240m²
- Totalyta 176m²
Parhus med pool och trädgård till salu i Cambrils.
hus/villa viktigaste huvuddrag
- Trädgård
- Terrass
- Garagem
- Naturligt ljus
- Utsikt över staden
- Utsikt
- Utrustat kök
- Uppvärmning
- Säkerhet
- Panoramautsikt
- Öppet kök
- Nära internationella skolor
- Luftkonditionering
- Larmsystem
- Interiör
- Gated Community
- Exteriör
- Chill out plats
- Balkong
- Planlösning 240m²
- Konstruerat Område 240m²
- Boende yta 190m²
Vad du behöver veta om det här hus/villa
Lucas Fox Tarragona är glada att presentera detta exklusiva parhus med trädgård och privat pool i en exklusiv utveckling, belägen några meter från den idylliska La Llosa-stranden. En verkligt exceptionell möjlighet erbjuds att förvärva ett bekvämt och komplett hem, med en minimalistisk design och en yta på 240,05 m², designad för att erbjuda en ojämförlig livsstil.
Huset har distribuerats omsorgsfullt för att optimera utrymmet och ge en miljö av komfort och funktionalitet. I halvkällaren hittar vi ett artighetsbadrum, ett stort universalrum, en tvättstuga/förråd och en charmig engelsk uteplats, som ger extra ljus och en koppling till exteriören.
Entréplanet rymmer ett elegant och mysigt utrymme, som ger tillgång till husets privata parkeringsplats. Här hittar vi ett ljust vardagsrum-matsal med dubbla takhöjder, som smälter perfekt ihop med ett modernt kök och skafferi, för att skapa en idealisk miljö för familj och sociala sammankomster. Från vardagsrummet inbjuder en charmig 14,66 m² stor terrass med en veranda oss att njuta av utomhus, medan vi njuter av den charmiga trädgården och den uppfriskande privata poolen.
Första våningen eller rastplatsen rymmer två sovrum med delat badrum, designade med utsökt smak och komfort i åtanke. Dessutom finns det fantastiska master bedroom med ett omklädningsrum och ett komplett privat badrum, som har tillgång till en privat terrass, vilket erbjuder ett intimt och exklusivt utrymme för att njuta av stunder av lugn.
Vi uppmuntrar dig att begära ett besök i detta hus för att upptäcka denna magnifika möjlighet att leva med alla bekvämligheter i en lugn miljö och några meter från stranden. Detta hus erbjuder en exceptionell och sofistikerad livsstil som kombinerar det bästa av modern arkitektur och närhet till havet.
Sammanfattningsvis är detta parhus en unik möjlighet för den som letar efter ett sofistikerat och bekvämt hem, omgivet av naturlig skönhet och med tillgång till en drömstrand. Tveka inte att kontakta oss för att ordna ett besök och uppleva lyxen att bo i denna exceptionella miljö som kombinerar elegans och funktionalitet i det uppskattade området La Llosa, Cambrils.

Planlösning
Halvmalen växt
- artighet badrum
- Multifunktionsrum
- grovkök/förråd
- engelsk innergård
Huvudvåning
- Tillgång till parkeringsplatsen
- Vardagsrum
- öppet kök
- Skafferi
Första våningen
- 2 sovrum
- Badrum
- Master bedroom med omklädningsrum och eget badrum
- Terrass
Utomlands
- Terrass
- Veranda
- Trädgård
- Slå samman
Costa Dorada: Var den här bostaden är belägen
När det gäller platsen kunde det inte vara mer privilegierat. Bara 20 minuter från charmiga Tarragona, erbjuder denna bostadsenklav en fridfull atmosfär, så att du kan njuta av lugnet att bo i ett prestigefyllt bostadsområde. Samtidigt ligger det bara 5 minuter med bil från Cambrils charmiga centrum, med alla dess bekvämligheter och fritidsaktiviteter.
Huset är strategiskt beläget framför de spektakulära stränderna på Costa Dorada, så att du kan njuta av imponerande utsikt och havsbrisen när du vill. Dessutom gör de snabba förbindelserna med viktiga vägar som N-340, T-312, T-325 och motorväg AP7 det enkelt att ta sig runt och utforska de vackra omgivningarna.
Om du föredrar att åka kollektivt kommer du att bli glad att veta att den nya tågstationen Cambrils ligger i närheten, och erbjuder ett bekvämt och miljövänligt alternativ för att ta sig runt i regionen.
Fastighetens energicertifikat
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
Liknande fastigheter till salu i Costa Dorada
-
Cunit
412m² hus/villa med 485m² Trädgård till salu i Cunit
- Sovrum 5
- Planlösning 412m²
- Totalyta 626m²
Calafell350m² hus/villa till salu i Calafell, Costa Dorada
- Sovrum 5
- Planlösning 350m²
- Totalyta 500m²
Calafell266m² hus/villa med 200m² Trädgård till salu i Calafell
- Sovrum 4
- Planlösning 266m²
- Totalyta 652m²
Calafell182m² hus/villa till salu i Calafell, Costa Dorada
- Sovrum 5
- Planlösning 182m²
- Totalyta 782m²