MAD40708
999 000 €
Lägenhet till salu
MAD40708
999 000 €
Lägenhet till salu

Excellent lägenhet med 4 Sovrum till salu i Ríos Rosas, Madrid

  • Sovrum 4
  • Badrum 3
  • Planlösning 193m²

Nyligen helrenoverat hus, med 4 sovrum och 3 badrum till salu i stadsdelen Vallehermoso, Chamberí-distriktet, Madrid.

lägenhet viktigaste huvuddrag

  • Terrass
  • Portvakt
  • Hiss
  • Naturligt ljus
  • Utsikt
  • Utrustat kök
  • Uppvärmning
  • Renoverad
  • Nära transportmedel
  • Inbyggda garderober
  • Exteriör
  • Dubbla fönster
  • Planlösning 193m²
  • Konstruerat Område 156m²
  • Gemensamt område 193m²

Vad du behöver veta om den här lägenhet

Detta utmärkta nyligen renoverade och helt nya hus ligger på fjärde exteriörvåningen i en modern byggnad från 1967, med hiss.

Lägenheten har en mysig hall och ett rymligt vardagsrum-matsal med utgång till uteserveringen. Därefter presenteras det oberoende köket och är fullt utrustat med avancerade apparater, vilket leder till en invändig terrass som används som tvättstuga. Nattdelen har fyra sovrum, inklusive master bedroom med omklädningsrum och eget badrum, samt ytterligare två badrum. Uppvärmningen är central gas och har även förinstallation av luftkonditionering.

Eftersom lägenheten är en hög våning och har fönster i alla rum, är lägenheten utrustad med mycket ljus. Läget är idealiskt i det bästa området i Vallehermoso, några meter från sjukhuset Jiménez Días och flera tjänster såsom skolor, restauranger, köpcentra och grönområden som Santander Park.

Bilderna är infografik som ligger väldigt nära verkligheten. Tveka inte att kontakta oss för mer information och för att organisera besök.

Köparen informeras om att i regionen Madrid innebär köpet av en bostad en prishöjning på mellan 7 % och 11 % för skatter och merkostnader.

Lägenhet till salu
MAD40708 Lägenhet till salu

Planlösning

  • Mottagare
  • Vardagsrum
  • Terrass
  • Kök
  • Master bedroom med eget badrum och omklädningsrum
  • 3 sovrum
  • 2 badrum
  • Invändig terrass/tvättstuga

Ríos Rosas, Madrid: Var den här bostaden är belägen

Denna lägenhet ligger i Chamberí-distriktet i Vallehermoso-området, mycket bra förbindelser och omgiven av alla tjänster såsom skolor, köpcentra, restauranger och olika kommersiella butiker.

MAD40708
999 000 €
Lägenhet till salu

Liknande fastigheter till salu i Madrid Stad

Inte exakt vad du letar efter?

Se liknande egenskaper

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

PRENUMERERA PRENUMERERA