
Nybyggd lägenhet med 2 Sovrum med 23m² terrass till salu i Cumbre del Sol
- Sovrum 2
- Badrum 2
- Planlösning 195m²
- Terrass 23m²
Denna fastighet är del av JAV29831 Lägenheter, Cumbre del Sol, Costa Blanca. Visa detaljer om detta bostadsområde och andra fastigheter inom detta bostadsområde
Nybyggda lägenheter, med modern arkitektur, 2 sovrum och 2 badrum, kök öppet mot vardagsrummet, med olika modeller att välja mellan till salu i Cumbre del Sol, Costa Blanca.
Dessa nybyggda lägenheter har alla utomhusutrymmen som terrasser eller trädgårdar när det gäller fastigheter på bottenvåningen och takterrasser i takvåningarna.
Bostädernas layout har utformats noggrant för att få ut det mesta av utrymmet, dra nytta av medelhavsljuset och erbjuda extra komfort i ditt dagliga liv.
Fastigheterna är utrustade med golvvärme, varm och kall luftkonditionering genom kanaler med termostat i vardagsrummet, varmvatten genom Altherma-system, elektriska apparater ingår och ett inredningsprojekt för att ge dem stil och värme.
De gemensamma utrymmena är designade för avkoppling och att njuta som en familj, med en pool omgiven av stora terrasser för att njuta av solen, en lekplats för barn, en social klubb, trädgårdar och parkeringsplatser. Inom kort avstånd till Cala del Llebeig, hjärtat av Moraira och alla tjänster som Residential Resort Cumbre del Sol är utrustad med.
Egenskaper
- Utsikt över bergen
- Swimming pool
- Terrass
- Trädgård
- Naturligt ljus
- Parkering
- Balkong
- Förråd
- Larm
- Lekplats
- Luftkonditionering
- Nybyggd
- Utrustat kök
- Utsikt
- Planlösning 195m²
- Boende yta 93m²
Extras
- 2 sovrum
- 2 badrum
- lantlig utsikt
- golvvärme
- luftkonditionering med varmt/kallt system via luftkanaler
- varmvatten med Ecodan, ett energieffektivt hybridsystem
- Utrustat kök
- förstklassiga elektriska apparater ingår
- teknisk belysning
- larm
- ventilationssystem
- Gemensamma utrymmen inkluderar:
- Pool med massor av terrass
- Social Club
- Lekplats
- Trädgård
- Täckt parkering
Distribution
- 2 sovrum
- 2 badrum
Läge
Montecala Gardens är omgivet av en exceptionell miljö, där de lyfter fram vackra vyer över Medelhavet, en idealisk kampanj för att njuta av fritid med familjen i de gemensamma utrymmena med olika pooler, stora terrasser för solbad, social klubb, lekplatser för barn, också eftersom dess läge gör att vi kan göra flera vandringsturer som den som tar oss till Cala Llebeig, en unik enklav på Costa Blanca.
Du kan också dra nytta av alla tjänster som ingår i Residential Resort Cumbre del Sol, kommersiellt område, snabbköp, frisör, apotek, barer och restauranger, padel- och tennisbanor, vandringsleder, internationell skola Lady Elizabeth School, hipico center , strand och vikar med strandbarer, inom kort avstånd finns förstklassiga restauranger erkända med Michelin-stjärnor, golfklubbar, nautiska klubbar, alla tjänster du behöver för att leva och njuta av året runt.
Energi Certifikat
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
Liknande fastigheter till salu i Cumbre del Sol
-
La Sella
295m² lägenhet med 71m² terrass till salu i La Sella
- Sovrum 3
- Planlösning 295m²
- Terrass 71m²
Dénia162m² lägenhet med 52m² terrass till salu i Dénia
- Sovrum 3
- Planlösning 162m²
- Totalyta 271m²
- Slutförd Q4 2019
La Sella227m² lägenhet med 45m² terrass till salu i La Sella
- Sovrum 3
- Planlösning 227m²
- Terrass 45m²
Valencia Stad, Extramurs185m² lägenhet till salu i Extramurs, Valencia
- Sovrum 3
- Planlösning 185m²
- Terrass 5m²
- Rendering 4,21%
El Campello | Villajoyosa110m² lägenhet med 20m² terrass till salu i El Campello
- Sovrum 2
- Planlösning 110m²
- Terrass 20m²