Kontakta Lucas Fox

För ytterligare information och frågor, vänligen fyll i formuläret nedan eller ring oss på (34) 933 562 989.

Leave this field empty

Personuppgifter

*
*

Budget från och med

Budget till och med

Vänligen ange ytterligare information angående din förfrågan


Genom att sända detta formuläret, godkänner du vår Privat Policy.

Vi uppskattar ditt intresse för vårt företag och tjänster.

(+34) 933 562 989
info@lucasfox.com
Visa kontaktuppgifter för Lucas Fox regionala kontor

Internationell och Nationell press
carrie@lucasfox.com

Lucas Fox kontor

  • Lucas Fox Huvudkontor

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Spanien

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Turo Park

    Pau Casals, 9-11
    08021 Barcelona
    Spanien

    tel. (+34) 935 952 300
    fax (+34) 933 041 848
    turopark@lucasfox.com

  • Lucas Fox Ibiza

    Puerto Deportivo Santa Eulària
    Local 5 Zona IV

    07840 Santa Eulària del Río
    Ibiza
    Spanien

    tel. (+34) 971 590 630
    ibiza@lucasfox.com

  • Lucas Fox Mallorca

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Spanien

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Marbella

    Urb. La Alzambra, Local 2, Nueva Andalucía
    29660 Marbella
    Spanien

    tel. (+34) 951 319 994
    marbella@lucasfox.com

  • Lucas Fox Maresme

    Plaça de l’Ajuntament 7, baixos
    08328 Alella
    Spanien

    tel. (+34) 935 952 490
    fax (+34) 933 041 840
    maresme@lucasfox.com

  • Lucas Fox Madrid

    C/Prim 19, Bajo izq
    28004 Madrid
    Spanien

    tel. (+34) 912 900 182
    tel. (+34) 647 199 117
    madrid@lucasfox.com

  • Lucas Fox Valencia

    C/ Hernán Cortés 28
    46004 Valencia
    Spanien

    tel. (+34) 960 077 790
    tel. (+34) 609 250 048
    fax (+34) 933 041 848
    valencia@lucasfox.com

  • Lucas Fox Sitges

    Carrer Maior, 34
    08870 Sitges
    Spanien

    tel. (+34) 935 952 550
    fax (+34) 933 041 848
    sitges@lucasfox.com

  • Lucas Fox Costa Brava

    Calle Forgas i Elias 6
    17255 Begur
    Spanien

    tel. (+34) 872 22 32 62
    fax (+34) 933 041 848
    info@lucasfox.com

  • Lucas Fox Andorra

    Pau Claris 108, pral.
    08009 Barcelona
    Spanien

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    andorra@lucasfox.com

  • Lucas Fox Portugal

    Pau Claris 108, pral
    08009 Barcelona
    Spanien

    tel. (+34) 933 562 989
    fax (+34) 933 041 848
    portugal@lucasfox.com